“זמן האביב של חוסרו” היה שטיח פרסי עתיק עשוי משי, זהב, כסף ותכשיטים, וגודל 90 מטרים רבועים. למרבה הצער, זה נחשב יקר כל כך שהוא נגנב כשלל, נחתך ונחלק בין הכובשים כשלל שטיחים זולים.

שטיח לאס ווגס דגם 07 (4)
שטיחים זולים הם ממש לא לאס וגאס


במכונת ציצית, השוזרת סיבים בגיבוי השטיח, יש עד 2,000 מחטים שפועלות יחד כדי למשוך את החוט דרך הגיבוי.


שטיחים שמנקים באופן קבוע משמשים כמסבלי אלרגיה מכיוון שהם לוכדים את האבק, האבקה, תאי העור ואלרגנים אחרים, ומונעים מהם להסתובב ברמת האוויר שאתם נושמים.


במקור היו שני שטיחים אך אחד הוקרב על מנת לתקן את השני. השטיח השמור ביותר ניתן לראות במוזיאון ויקטוריה ואלברט בלונדון. את החלקים הנותרים של השטיח המוקרב ניתן לצפות במוזיאון המחוז של לוס אנג’לס, ארה”ב. השטיח מיוצר על ידי קשרים פרסיים, שטיחים זולים ערימת צמר, עיוות וערב על ידי משי; עם צפיפות קשר של 518.000 קשר למטר מרובע. השטיח נמכר במאה ה -19 על מנת לשלם עבור תיקוני המסגד הגדול בארדביל, צפונית לפרס.
ב”מוזיאון העתיקות הלאומיות בשבדיה “תוכלו לראות את” שטיח מרבי “. שטיח זה מיוצר בטורקיה בראשית המאה ה -15 והובא לשטוקהולם דרך כפר קטן בשם מרבי.


בנוסף לערמה, תרצה לשאול גם על ריפוד השטיח, שיכול לעזור בקיזוז לכלוך קרקעי ואפילו בקליטת קול. יהיה עליכם להניח את הריפוד המתאים לפני התקנת שטיח שטח, אך את מרבית השטיחים מהרצפה-רצפה יש להתקין על ידי אנשי מקצוע, מכיוון שהם מסוגלים להסוות תפרים בצורה הטובה ביותר ככל האפשר תוך התאמה נכונה של השטיח לריפוד.

איך השטיחים זולים יותר


ערימת השטיח יכולה לקבוע כיצד הוא נראה בביתכם, וחשוב מכך, כיצד הוא מרגיש מתחת לרגליים. ערימה יכולה להיות קצרה וחסונה, או שהיא יכולה להיות מדובללת ורכה – שטיחים זולים הם זני הערימה הבאים הם הנפוצים ביותר על ידי יצרני השטיחים. אנו משתפים פרטים לגבי התחושה של כל זן, וכן עד כמה המוצר מחזיק בבלאי רגיל לאורך שנים.


ערימת קטיפה נחתכת לגובה חלק ומפלס. הוא גבוה יותר ופחות צפוף מקטיפה, אך נוח באותה מידה, website מה שהופך אותו לחיפוי נעים לרצפת חדר השינה. היזהר: ערימתו נמחצת בקלות, וחושפת חריצים לאורך זמן.


הקויר עמיד, אטום ועמיד בפני טחב, מה שהופך את שטיח הדלת המושלם. שטיחים זולים שטיח עשב ים עשוי ממגוון צמחי קנה ובעל גוון ירקרק. למרות שעמידים, שטיחי עשב ים אינם סופגים במיוחד; אין להשתמש בהם בחדרים לחים או לחים. עשב ים עולה פחות מסיסל ויוטה.

השאר תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן