ללא קטגוריה

שטיחים אבסטרקטיים

אמנות אבסטרקטית (מופשטת), היא כזו המבוססת על דמויות ואובייקטים נטולי זהות מובחנת ומאפיינים ברורים. האמנות המופשטת שמה דגש על אלמנטים כמו צבעים, מרקמים וקומפוזיציה, לא מתוך מטרה לשקף את המציאות האובייקטיבית, אלא מתוך שאיפה לבטא רגשות, תחושות ומסרים ערכיים. האמנות המופשטת נחשבת לסגנון אקסקלוסיבי ועשיר ולכן מככבת במוזיאונים, גלריות וגם באלמנטים שונים הקשורים להום סטיילינג, כמו לדוגמה שטיחים אבסטרקטיים.

היתרון של שטיחים אבסטרקטיים

היתרון הבולט ביותר של כל שטיח אבסטרקטי, הוא היכולת שלו להשתלב בצורה הרמונית, בכל חלל בו הוא מוצב. בין אם מדובר במרחב ביתי או משרדי, שטיחים אבסטרקטיים על כל גווניהם, יכולים לשמש תוספת אסתטית מרשימה. בחנויות המוכרות שטיח אבסטרקט לכל מטרה, ניתן למצוא שטיח אבסטרקט אפור או בגוונים מאופקים אחרים, כך שגם אם העיצוב של החדר הוא צבעוני ונועז, שטיח אבסטרקטי יוכל לאזן אותו. שטיחים מהסוג הזה לא מיועדים רק לקהל שוחרי האומנות, אך אין ספק כי הם יוצרים רושם רב ומשדרים טעם אומנותי.

חשבו על המסר אותו אתם רוצים להעביר

כאמור, האמנות האבסטרקטית עוסקת בהפגנת תחושות ורגשות ולכן, גם שטיחים אבסטרקטיים מסייעים בהשגת מטרה זו. כדי לבחור שטיח שיתכתב עם האווירה בחדר בצורה משולמת, רצוי לפנות לחברה המתמחה בתחום. חנות איכותית תוכל להציע לכם שטיח אבסטרקט אפור או בכל גוון אחר שתחפצו בו, מבלי שתצטרכו להתפשר. במקום להתאים את עצמכם להיצע, התאימו את ההיצע לעיצוב החדר והבית ואל תוותרו עד שתמצאו שטיח מרהיב שייתן מגע יוקרתי ונעים לחדר, בהתאם למטרה שלו: חדר שינה צריך לשמש לשינה והירגעות, הסלון הוא חדר הסבה ופנאי וכן הלאה. ברגע שתגדירו את מטרת החדר ואת מה שאתם רוצים לשדר באמצעותו, יהיה לכם הרבה יותר קל למצוא שטיח לחדר.

איפה אפשר לקנות שטיחים אמנתיים?

שטיחים מומלץ לקנות אצל ספק ותיק ואמין המציע מוצרים איכותיים בלבד. למשל, שטיחי רויאל, המציעים שטיחים מכל הסוגים ובכל הגוונים, מחומרי גלם מעולים ובעלי עמידות לטווח ארוך, מה שהופך אותם להשקעה משתלמת לכל חדר בבית. בקרו בחנות המקוונת וגם אתם תוכלו למצוא את השטיח שיעשה את ההבדל בין חלל פשוט, לבין חלל נינוח ואלגנטי. הקליקו: https://carpetsroyal.com/